Aethêllan: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(→Vowels) |
|||
Line 163: | Line 163: | ||
|- | |- | ||
| ôe | | ôe | ||
| ''' | | '''ɔ:''' | ||
|- | |||
| ÿ | |||
| '''aɪ:''' | |||
|- | |- | ||
| ŷe | | ŷe | ||
Line 172: | Line 175: | ||
|- | |- | ||
|ai | |ai | ||
|'''aɪ | |'''aɪ''' | ||
|- | |- | ||
| eo | | eo |