1,439
edits
mNo edit summary |
m (→Verbs) |
||
Line 132: | Line 132: | ||
| IIa | | IIa | ||
|hover, float | |hover, float | ||
| | |||
|- | |||
|burrifim | |||
|IIa | |||
|punish | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 536: | Line 541: | ||
|nakes | |nakes | ||
| IIb | | IIb | ||
|mine | |mine, quarry | ||
| | |exploit, utilize | ||
|- | |- | ||
|namenne | |namenne |
edits