Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Buerkaans: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Buerkaans
(view source)
Revision as of 08:53, 14 March 2014
16 bytes added
,
14 March 2014
→Nouns
Revision as of 08:52, 14 March 2014
(
view source
)
Darthme
(
talk
|
contribs
)
(
→Nouns
)
← Older edit
Revision as of 08:53, 14 March 2014
(
view source
)
Darthme
(
talk
|
contribs
)
(
→Nouns
)
Newer edit →
Line 322:
Line 322:
|the girls
|the girls
|-
|-
| colspan="4"
| colspan="4"
| ''''' '''''
|-
|knaag
|knaag
|knaags
|knaags
Darthme
924
edits