Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Qlenziêr: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Qlenziêr
(view source)
Revision as of 17:27, 2 January 2017
27 bytes added
,
2 January 2017
m
→Consonant nouns
Revision as of 18:14, 3 December 2016
(
view source
)
IlL
(
talk
|
contribs
)
m
(
→u/o-nouns
)
← Older edit
Revision as of 17:27, 2 January 2017
(
view source
)
IlL
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Consonant nouns
)
Newer edit →
Line 128:
Line 128:
|-
|-
! colspan="3"| '''''sain'' - human'''
! colspan="3"| '''''sain'' - human'''
|-
! !! Singular !! Plural
|-
|-
!|Nominative
!|Nominative
IlL
138,726
edits