Qlenziêr: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
m
Line 128: Line 128:
|-
|-
! colspan="3"| '''''sain'' - human'''
! colspan="3"| '''''sain'' - human'''
|-
! !! Singular !! Plural
|-
|-
!|Nominative
!|Nominative
143,244

edits

Navigation menu