Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Quame languages: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Quame languages
(view source)
Revision as of 03:06, 13 July 2018
30 bytes removed
,
13 July 2018
m
→Vowels
Revision as of 03:06, 13 July 2018
(
view source
)
IlL
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Vowels
)
← Older edit
Revision as of 03:06, 13 July 2018
(
view source
)
IlL
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Vowels
)
Newer edit →
Line 104:
Line 104:
! style="width: 90px; " |Central
! style="width: 90px; " |Central
! style="width: 90px; " |Back
! style="width: 90px; " |Back
|-
! style="" |Close
|
|
|
|-
|-
! style="" |Mid
! style="" |Mid
IlL
138,726
edits