Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Sceptrian/Dictionary: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Sceptrian/Dictionary
(view source)
Revision as of 11:13, 8 July 2015
17 bytes added
,
8 July 2015
m
→Q
Revision as of 10:58, 8 July 2015
(
view source
)
Juhhmi
(
talk
|
contribs
)
m
(
→TSH
)
← Older edit
Revision as of 11:13, 8 July 2015
(
view source
)
Juhhmi
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Q
)
Newer edit →
Line 532:
Line 532:
|-
|-
|qotol|| n || stone
|qotol|| n || stone
|-
|qóp||v||do
|-
|-
|qut || n || room
|qut || n || room
|-
|-
!colspan="3"|
!colspan="3"|
===QH===
===QH===
|-
|-
Juhhmi
1,439
edits