143,244
edits
m (→Verbs) |
m (→TAM) |
||
| Line 145: | Line 145: | ||
|- | |- | ||
| 3PL || tussāti || tareti || ailliti || ċēter | | 3PL || tussāti || tareti || ailliti || ċēter | ||
|} | |||
====Future==== | |||
{| class="bluetable" | |||
|- | |||
! Person !! ''tussāni'' "I pray"<br/>(a-stem) !! ''tareni'' "I bloom, flourish"<br/>(e-stem) !! ''aillini'' "I love"<br/>(i-stem) !! ''kassani'' "I eat"<br/>(ablaut stem) | |||
|- | |||
| 1SG || tussātēni || taretēni || aillitēni || kassatēni | |||
|- | |||
| 2SG || tussātēri || taretēri || aillitēri || kassatēri | |||
|- | |||
| 3SG.M || tussātę || taretę || aillitę || kassatę | |||
|- | |||
| 3SG.F || tussātēh || taretēh || aillitēh || kassatēh | |||
|- | |||
| 3SG.N || tussātē || taretē || aillitē || kassatē | |||
|- | |||
| 1EX || tussātēmē || taretēmē || aillitēmē || kassatēmē | |||
|- | |||
| 1IN || tussātenti || taretenti || aillitenti || kassatēnti | |||
|- | |||
| 2PL || tussātēċhi || taretēċhi || aillitēċhi || kassatēċhi | |||
|- | |||
| 3PL || tussātēti || taretēti || aillitēti || kassatēti | |||
|} | |} | ||
===Infinitives=== | ===Infinitives=== | ||