230
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 519: | Line 519: | ||
|{2, 4} | |{2, 4} | ||
|{2, 4} | |{2, 4} | ||
|- | |||
|s<sub>1</sub>s<sub>3</sub>s<sub>2</sub> | |||
|n | |||
|{1, 3} | |||
|{2} | |||
|- | |||
|s<sub>2</sub>s<sub>4</sub>s<sub>3</sub> | |||
|m | |||
|{2, 4} | |||
|{3} | |||
|- | |||
|s<sub>4</sub>s<sub>1</sub>s<sub>3</sub>s<sub>2</sub> | |||
|r | |||
|{1, 4} | |||
|{2} | |||
|- | |||
|s<sub>1</sub>s<sub>2</sub>s<sub>4</sub>s<sub>3</sub> | |||
|l | |||
|{1, 4} | |||
|{3} | |||
|} | |} | ||
edits