Germian/Numerals: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
no edit summary
No edit summary
No edit summary
 
Line 88: Line 88:
|-
|-
| {{term|hondertein, einhondertein}} || 101
| {{term|hondertein, einhondertein}} || 101
|-
| {{term|honderttweinenein, einhonderttweinenein}} || 121
|-
|-
| {{term|tweihonderts}} || 200
| {{term|tweihonderts}} || 200
1,604

edits

Navigation menu