Germian/Adjectives: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 464: Line 464:
|-
|-
| {{term|beic}} || beige
| {{term|beic}} || beige
|-
| {{term|taen}} || tan
|-
|-
| {{term|lict}} || light
| {{term|lict}} || light
1,604

edits

Navigation menu