4,735
edits
Chrysophylax (talk | contribs) m (→Consonants) |
Chrysophylax (talk | contribs) m (→Vocabulary) |
||
Line 167: | Line 167: | ||
|- | |- | ||
| '''*taʔnikos''' || taankos || tónisz || tooneg | | '''*taʔnikos''' || taankos || tónisz || tooneg | ||
|- | |||
| '''*βaqa''' || vaag || paka || oig | |||
|} | |} |