9,171
edits
Bpnjohnson (talk | contribs) |
Bpnjohnson (talk | contribs) |
||
Line 31: | Line 31: | ||
|style="border-left:solid black 1px;"| | |style="border-left:solid black 1px;"| | ||
| <code>-bck</code> | | <code>-bck</code> | ||
|style="border-right:solid black 1px;"| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|style="border-left:solid black 1px; border-bottom: solid black 1px;"| | |||
| <code>-low</code> | |||
|style="border-right:solid black 1px; border-bottom: solid black 1px;"| | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
''and'' | |||
{| style="vertical-align: text-top; border-spacing: 0; padding: 0;" | |||
|- | |||
| | |||
| '''Ø''' | |||
| → | |||
| '''w''' | |||
| / | |||
|style="border-left:solid black 1px; border-top: solid black 1px;"| | |||
| '''V''' | |||
|style="border-right:solid black 1px; border-top: solid black 1px;"| | |||
| ___ | |||
| + '''V''' | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|style="border-left:solid black 1px;"| | |||
| <code>+bck</code> | |||
|style="border-right:solid black 1px;"| | |style="border-right:solid black 1px;"| | ||
| | | |