Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
I Kronurum: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
I Kronurum
(view source)
Revision as of 06:06, 28 September 2015
1 byte removed
,
28 September 2015
m
→ORTHOGRAPHY
Revision as of 06:05, 28 September 2015
(
view source
)
Nicolasstraccia
(
talk
|
contribs
)
m
(
→ORTHOGRAPHY
)
← Older edit
Revision as of 06:06, 28 September 2015
(
view source
)
Nicolasstraccia
(
talk
|
contribs
)
m
(
→ORTHOGRAPHY
)
Newer edit →
Line 351:
Line 351:
|-
|-
|ɬ||lh||-||-||-
|ɬ||lh||-||-||-
|-
u
|-
!colspan=5 | Vowels
!colspan=5 | Vowels
|-
|-
Nicolasstraccia
902
edits