865
edits
| Line 276: | Line 276: | ||
|- | |- | ||
| b + m | | b + m | ||
|- | |- | ||
| p + f | | p + f | ||
| Line 306: | Line 284: | ||
| b + f | | b + f | ||
|} | |} | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 313: | Line 290: | ||
! style="width: 6.5em;" | Components | ! style="width: 6.5em;" | Components | ||
! style="width: 3.5em;" | Result | ! style="width: 3.5em;" | Result | ||
|- | |||
| t + n | |||
| rowspan="3" | nn | |||
|- | |||
| ṭ + n | |||
|- | |||
| d + n | |||
|- | |- | ||
| t + s | | t + s | ||
| Line 334: | Line 318: | ||
|- | |- | ||
| d + z | | d + z | ||
|- | |- | ||
| t + ś | | t + ś | ||
| Line 364: | Line 340: | ||
| d + ź | | d + ź | ||
|} | |} | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 371: | Line 346: | ||
! style="width: 6.5em;" | Components | ! style="width: 6.5em;" | Components | ||
! style="width: 3.5em;" | Result | ! style="width: 3.5em;" | Result | ||
|- | |||
| k + n̮ | |||
| rowspan="3" | n̮n̮ | |||
|- | |||
| ḳ + n̮ | |||
|- | |||
| g + n̮ | |||
|- | |- | ||
| k + ḫ | | k + ḫ | ||