Chlouvānem/Names: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 399: | Line 399: | ||
|- | |- | ||
| Tanūrēṣa || Female || Cer. ''Tanúréšen'', Bes. ''Tanurexi'' | | Tanūrēṣa || Female || Cer. ''Tanúréšen'', Bes. ''Tanurexi'' | ||
|- | |||
| Vatsoṇḍum || Male || Hel. ''Huazontu'' | |||
|} | |} | ||