Aoma/Dictionary: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 909: | Line 909: | ||
|v | |v | ||
|destroy | |destroy | ||
|- | |||
|özi | |||
|n | |||
|tear | |||
|- | |- | ||
|özore | |özore |