Template:ISO/doc: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m (Ditto.) |
No edit summary |
||
Line 163: | Line 163: | ||
|qrr | |qrr | ||
|[[Riagi]] | |[[Riagi]] | ||
|- | |||
|qrz | |||
|[[Anrish]] | |||
|- | |- | ||
|qsi | |qsi |