Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Alska: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Alska
(view source)
Revision as of 12:21, 13 December 2013
3 bytes added
,
13 December 2013
→Interrogatives
Revision as of 12:21, 13 December 2013
(
view source
)
Darthme
(
talk
|
contribs
)
(
→Interrogatives
)
← Older edit
Revision as of 12:21, 13 December 2013
(
view source
)
Darthme
(
talk
|
contribs
)
(
→Interrogatives
)
Newer edit →
Line 757:
Line 757:
|when
|when
|når
|når
|-
|which
|which
|vilke / vilka / vilket
|vilke / vilka / vilket
Darthme
924
edits