Aoma/Dictionary: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m (→Dictionary) |
m (→Dictionary) |
||
Line 687: | Line 687: | ||
|n | |n | ||
|illiterate | |illiterate | ||
|- | |||
|ohaasi | |||
|n | |||
|evening | |||
|- | |- | ||
|ohu | |ohu |