Buerkaans: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(→Nouns) |
(→Nouns) |
||
Line 322: | Line 322: | ||
|the girls | |the girls | ||
|- | |- | ||
| colspan="4" | | colspan="4" | ''''' ''''' | ||
|- | |||
|knaag | |knaag | ||
|knaags | |knaags |