Valthungian: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Bpnjohnson (talk | contribs) |
Bpnjohnson (talk | contribs) |
||
Line 965: | Line 965: | ||
|- | |- | ||
| ||colspan=8| <small><br /></small> | | ||colspan=8| <small><br /></small> | ||
|- | |||
|align="right"| '''''Vwa-stems''''' ||align="center"| kni'''o''' ||align="center"| knj'''ugis''' ||align="center"| knj'''uga''' ||align="center"| kni'''o''' ||align="center"| knj'''uga''' ||align="center"| knj'''uga''' ||align="center"| knj'''ugma''' ||align="center"| knj'''uga''' || ‘knee’ | |||
|- | |- | ||
|} | |} |