Aoma/Dictionary: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m (→Dictionary) |
m (→Dictionary) |
||
Line 73: | Line 73: | ||
|n | |n | ||
|right | |right | ||
|- | |||
|comi | |||
|v | |||
|wash | |||
|- | |- | ||
|cu | |cu |