Appendix:Wacag Characters: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
Tags: Mobile edit Mobile web edit
No edit summary
Line 20: Line 20:
| [[File:Wacag-aixai.jpg|100px]] || || {{term|aixai}} || {{term|???}}
| [[File:Wacag-aixai.jpg|100px]] || || {{term|aixai}} || {{term|???}}
|-
|-
| [[File:Wacag-mouth.jpg|100px]] || [[File:Wacag-???-r.jpg|25px]] || {{term|úh}}, {{term|julue}} || {{term|nra}}
| [[File:Wacag-stone.jpg|100px]] || [[File:Wacag-stone-r.jpg|25px]] || {{term|xeu}} || {{term|wat}}
|-
| [[File:Wacag-mouth.jpg|100px]] || [[File:Wacag-mouth-r.jpg|25px]] || {{term|úh}}, {{term|julue}} || {{term|nra}}
|-
|-
| [[File:Wacag-nanam.jpg|100px]] || || {{term|nanam}} || {{term|???}}
| [[File:Wacag-nanam.jpg|100px]] || || {{term|nanam}} || {{term|???}}
108,447

edits