108,447
edits
No edit summary Tags: Mobile edit Mobile web edit |
No edit summary |
||
| Line 20: | Line 20: | ||
| [[File:Wacag-aixai.jpg|100px]] || || {{term|aixai}} || {{term|???}} | | [[File:Wacag-aixai.jpg|100px]] || || {{term|aixai}} || {{term|???}} | ||
|- | |- | ||
| [[File:Wacag-mouth.jpg|100px]] || [[File:Wacag- | | [[File:Wacag-stone.jpg|100px]] || [[File:Wacag-stone-r.jpg|25px]] || {{term|xeu}} || {{term|wat}} | ||
|- | |||
| [[File:Wacag-mouth.jpg|100px]] || [[File:Wacag-mouth-r.jpg|25px]] || {{term|úh}}, {{term|julue}} || {{term|nra}} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Wacag-nanam.jpg|100px]] || || {{term|nanam}} || {{term|???}} | | [[File:Wacag-nanam.jpg|100px]] || || {{term|nanam}} || {{term|???}} | ||