Appendix:Wacag Characters: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 29: Line 29:
|-
|-
| [[File:Wacag-many.jpg|100px]] || [[File:Wacag-many-r.jpg|25px]] || {{term|cuder}} || {{term|ceh}}
| [[File:Wacag-many.jpg|100px]] || [[File:Wacag-many-r.jpg|25px]] || {{term|cuder}} || {{term|ceh}}
|-
| [[File:Wacag-pfū.jpg|100px]] || [[File:Wacag-pfū-r.jpg|25px]] || {{term|pfū}} || {{term|wiiu}}
|-
|-
| [[File:Wacag-átxuuátxu.jpg|100px]] || || {{term|átxuuátxu}} || {{term|???}}
| [[File:Wacag-átxuuátxu.jpg|100px]] || || {{term|átxuuátxu}} || {{term|???}}
|}
|}
108,488

edits