Aoma/Dictionary: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 197: | Line 197: | ||
|n | |n | ||
|mountain | |mountain | ||
|- | |||
|geeda | |||
|a | |||
|high | |||
|- | |- | ||
|gehi | |gehi |