Aoma/Dictionary: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 169: | Line 169: | ||
|n | |n | ||
|wind | |wind | ||
|- | |- | ||
|ennu | |ennu | ||
Line 181: | Line 177: | ||
|n | |n | ||
|storm | |storm | ||
|- | |||
|ese | |||
|a | |||
|fast | |||
|- | |- | ||
|etty | |etty |