Aoma/Dictionary: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
m (→Dictionary) |
||
Line 94: | Line 94: | ||
|a | |a | ||
|slow | |slow | ||
|- | |||
|copu | |||
|n | |||
|friend | |||
|- | |- | ||
|cu | |cu |