Aoma/Dictionary: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 879: | Line 879: | ||
|draw | |draw | ||
|-style="background: #E8E8E8" | |-style="background: #E8E8E8" | ||
|zaurrre | |||
|v | |||
|bother | |||
|- | |||
|zaurrkomaran | |||
|s | |||
|excuse me (highly polite) | |||
|- | |||
|zu | |zu | ||
|p | |p |