Aoma/Dictionary: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 667: | Line 667: | ||
|v | |v | ||
|give | |give | ||
|- | |||
|pim | |||
|v | |||
|say | |||
|- | |- | ||
|piky | |piky |