Aoma/Dictionary: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m (→Dictionary) |
|||
Line 55: | Line 55: | ||
|gold | |gold | ||
| | | | ||
|- | |||
|amanoora | |||
|n, D | |||
|two-headed lion | |||
|hero | |||
|- | |- | ||
|amy | |amy | ||
Line 60: | Line 65: | ||
|lion | |lion | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|anasa | |anasa |