Aoma/Dictionary: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m (→Dictionary) |
|||
Line 635: | Line 635: | ||
|woman | |woman | ||
|wife (DEF) | |wife (DEF) | ||
|- | |||
|heshi | |||
|n, N | |||
|peak, top | |||
|hayday | |||
|- | |- | ||
|hezala | |hezala |