Verse:Hmøøh/USB: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 221: | Line 221: | ||
|- | |- | ||
||''l''||/l/||/ɬ/ | ||''l''||/l/||/ɬ/ | ||
|- | |||
||''tl''||/tɬ/||/tɬʰ/ | |||
|- | |||
||''dl''||/dɮ/||/dɮʱ/ | |||
|- | |- | ||
||''ŧ''||/tʃ/||/tʃʰ/ | ||''ŧ''||/tʃ/||/tʃʰ/ |