Aoma/Dictionary: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m (→Dictionary) |
m (→Verbs) |
||
Line 463: | Line 463: | ||
| IIa | | IIa | ||
|shine | |shine | ||
| | |||
|- | |||
|ille | |||
|Ib | |||
|be born | |||
| | | | ||
|- | |- |