User:Chrysophylax/Sketches/caer: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Chrysophylax (talk | contribs) m (→Numerals) |
Chrysophylax (talk | contribs) m (→Numerals) |
||
Line 221: | Line 221: | ||
|6 | |6 | ||
|vaenaq | |vaenaq | ||
|- | |||
|} | |||
===Personal pronouns=== | ===Personal pronouns=== |