Alvinian: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 82: | Line 82: | ||
|- | |- | ||
|Ш ш ||Š š ||/ʂ/ | |Ш ш ||Š š ||/ʂ/ | ||
|- | |||
|Һ һ ||X x ||/dz/ | |||
|- | |- | ||
|Я я ||Ą ą ||/ɔ̃/ | |Я я ||Ą ą ||/ɔ̃/ |