Aoma/Dictionary: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
m (→Dictionary) |
||
Line 89: | Line 89: | ||
|n | |n | ||
|object | |object | ||
|- | |||
|duti | |||
|n | |||
|book | |||
|- | |- | ||
|duutes | |duutes |