Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Alska: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Alska
(view source)
Revision as of 14:04, 10 January 2013
3 bytes added
,
10 January 2013
→Past Tense
Revision as of 14:03, 10 January 2013
(
view source
)
Darthme
(
talk
|
contribs
)
(
→Past Tense
)
← Older edit
Revision as of 14:04, 10 January 2013
(
view source
)
Darthme
(
talk
|
contribs
)
(
→Past Tense
)
Newer edit →
Line 855:
Line 855:
|kykte
|kykte
|to cook
|to cook
|-
!'''Ett Lufe'''
!'''Ett Lufe'''
|lufer
|lufer
Darthme
924
edits