Arini: Difference between revisions

No edit summary
Line 569: Line 569:
|-
|-
| Hr (Ṙ) || /x/ || [k̆] || n/a
| Hr (Ṙ) || /x/ || [k̆] || n/a
|-
| Hv (Ẇ) || /xʷ/ || [ʍ] || n/a
|-
|-
| Hy (Ḣ) || /xʲ/ || [ç] || n/a
| Hy (Ḣ) || /xʲ/ || [ç] || n/a