Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Aoma/Dictionary: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Aoma/Dictionary
(view source)
Revision as of 12:18, 1 September 2013
19 bytes added
,
1 September 2013
→Dictionary
Revision as of 12:12, 1 September 2013
(
view source
)
Juhhmi
(
talk
|
contribs
)
(
→Dictionary
)
← Older edit
Revision as of 12:18, 1 September 2013
(
view source
)
Juhhmi
(
talk
|
contribs
)
(
→Dictionary
)
Newer edit →
Line 197:
Line 197:
|n
|n
|mountain
|mountain
|-
|geeda
|a
|high
|-
|-
|gehi
|gehi
Juhhmi
1,439
edits