1,439
edits
Line 364: | Line 364: | ||
|kelle | |kelle | ||
|v | |v | ||
|lie | |lie somewhere | ||
|- | |- | ||
|kelu | |kelu | ||
Line 581: | Line 581: | ||
|n | |n | ||
|snake | |snake | ||
|- | |||
|otam | |||
|v | |||
|exit | |||
|- | |- | ||
|oxy | |oxy | ||
Line 777: | Line 781: | ||
|[[Aoma#Irregular|v, i]] | |[[Aoma#Irregular|v, i]] | ||
|go | |go | ||
|- | |||
|watam | |||
|v | |||
|enter | |||
|- | |- | ||
|woty | |woty |
edits