9,124
edits
Bpnjohnson (talk | contribs) |
Bpnjohnson (talk | contribs) |
||
Line 191: | Line 191: | ||
| ___ | | ___ | ||
| { '''C''', '''#''' | | { '''C''', '''#''' | ||
|} | |||
'''PLEASE TELL ME: DOES THE FOLLOWING BRACKET LOOK JANKY ON YOUR BROWSER? - GREČIS''' | |||
{| style="vertical-align: top; border-spacing: 0; padding: 0;" | |||
|- | |||
| | |||
| style="vertical-align: text-top;"| '''Cː''' | |||
| style="vertical-align: text-top;"| → | |||
| style="vertical-align: text-top;"| '''C''' | |||
| style="vertical-align: text-top;"| / | |||
| style="vertical-align: text-top;"| ___ | |||
| style="vertical-align: text-top; line-height: 1.25"| ⎰ '''C'''<br />⎱ # | |||
|} | |} | ||