Ancient Yeldha: Difference between revisions

No edit summary
Line 40: Line 40:
|-
|-
! Present
! Present
| - || ''-ei(gh)-'' || ''-á(gh)-'' || rowspan=3 | ''-ú-''
| - || ''-ei(gh)-'' || ''-á(gh)-'' || rowspan=3 | ''-ú(o)-''
|-
|-
! Past
! Past
4,300

edits