4,300
edits
Jukethatbox (talk | contribs) No edit summary |
Jukethatbox (talk | contribs) |
||
| Line 40: | Line 40: | ||
|- | |- | ||
! Present | ! Present | ||
| - || ''-ei(gh)-'' || ''-á(gh)-'' || rowspan=3 | ''-ú-'' | | - || ''-ei(gh)-'' || ''-á(gh)-'' || rowspan=3 | ''-ú(o)-'' | ||
|- | |- | ||
! Past | ! Past | ||