Cumbraek: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 556: | Line 556: | ||
| ''moy'' | | ''moy'' | ||
| ''moyhav'' | | ''moyhav'' | ||
|- | |||
| young | | young | ||
| ''yowank'' | | ''yowank'' |