Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Template:ISO/doc: Difference between revisions
Template
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Template:ISO/doc
(view source)
Revision as of 03:29, 16 May 2013
46 bytes added
,
16 May 2013
no edit summary
Revision as of 03:27, 16 May 2013
(
view source
)
Chrysophylax
(
talk
|
contribs
)
m
No edit summary
← Older edit
Revision as of 03:29, 16 May 2013
(
view source
)
Chrysophylax
(
talk
|
contribs
)
No edit summary
Newer edit →
Line 25:
Line 25:
| qfi
| qfi
| {{ISO|qfi}}
| {{ISO|qfi}}
|-
| qng
| {{ISO|qng}}
|-
| qfg
| {{ISO|qfg}}
|-
|-
|}
|}
Chrysophylax
Administrators
4,735
edits