Template:ISO/doc: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Chrysophylax (talk | contribs) mNo edit summary |
Chrysophylax (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 25: | Line 25: | ||
| qfi | | qfi | ||
| {{ISO|qfi}} | | {{ISO|qfi}} | ||
|- | |||
| qng | |||
| {{ISO|qng}} | |||
|- | |||
| qfg | |||
| {{ISO|qfg}} | |||
|- | |- | ||
|} | |} |