Template:ISO/doc: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(Same) |
No edit summary |
||
Line 181: | Line 181: | ||
|qtv | |qtv | ||
|[[Tvern El]] | |[[Tvern El]] | ||
|- | |||
|qtz | |||
|[[Knašta]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |