Template:ISO/doc: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
m (Ditto.) |
||
Line 10: | Line 10: | ||
|qaa | |qaa | ||
|[[ʾÅa̩en]] | |[[ʾÅa̩en]] | ||
|- | |||
|qaf | |||
|[[Qafesona]] | |||
|- | |- | ||
|qal | |qal |