4,735
edits
Chrysophylax (talk | contribs) |
Chrysophylax (talk | contribs) |
||
Line 24: | Line 24: | ||
| colspan="2"|{{sc|1p}} || colspan="2"|-ni ||colspan="2"| -? ||colspan="2"| -? ||colspan="2"| -? ||colspan="2"| -? || colspan="2"| -? | | colspan="2"|{{sc|1p}} || colspan="2"|-ni ||colspan="2"| -? ||colspan="2"| -? ||colspan="2"| -? ||colspan="2"| -? || colspan="2"| -? | ||
|- | |- | ||
| colspan="2" rowspan=" | | colspan="2" rowspan="2"|{{sc|2p}} || {{sc|m}} || {{sc|f}} || colspan="2" rowspan="2"| -? || colspan="2" rowspan="2"| -? || colspan="2" rowspan="2"| -? || colspan="2" rowspan="2"| -? || colspan="2" rowspan="2"| -? | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | -? || rowspan="2" | - | | -? || -ki | ||
|- | |||
| colspan="2" rowspan="2" | {{sc|3p}} || {{sc|m}} || {{sc|f}} || colspan="2" rowspan="2"| -? || colspan="2" rowspan="2"| -?|| colspan="2" rowspan="2"| -?|| colspan="2" rowspan="2"| -?|| colspan="2" rowspan="2"| -? | |||
|- | |- | ||
| -? || -? | |||
|} | |} | ||